dr Grzegorz Biernat 19.07.2019 -
Imię: dr Grzegorz Biernat
Status: Użytkownik
Ostatnia aktualizacja: 25-04-2019 13:19:47
dr Grzegorz Biernat

pokój: 308, al. Armii Krajowej 21

tel.: 34 3250305

email:

konsultacje

środa 12-14, czwartek 12-14, p.308


Życiorys

studia

Uniwersytet Łódzki, kierunek matematyka teoretyczna na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŁ, ukończone w roku 1979

stopnie naukowe

doktor nauk matematycznych, na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŁ, 1988r.

dyscyplina naukowa

geometria algebraiczna i analityczna (residua wielowymiarowe, hipoteza jakobianowa)

stanowiska

Kierownik Zakładu Analizy Matematycznej Instytutu Matematyki PCz

dydaktyka

wykłady i ćwiczenia z analizy na rozmatościach

Skrypty:
Matematyka 1, 1999
Matematyka 2, 2001
Matematyka 3, 2002

Publikacje:

Lara-Dziembek S., Biernat G., Pawlak E., Some remarks to the Jacobian Conjecture, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2017, 16(1), 87-96;

Lara-Dziembek S., Biernat G., Pawlak E., The Jacobians of non-maximal degree, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2016, 15(4), 99-104;

Biernat G., Ciekot A, The non-Keller mapping with one zero at infinity, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2016, 15(4), 5-10;

Pawlak E., Lara-Dziembek S., Biernat G., Woźniakowska M., An example of non-Keller mapping, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2016, 15(1), 115-121;

Lara-Dziembek S., Biernat G., Pawlak E., Woźniakowska M., A second example of non-Keller mapping, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2016, 15(2), 65-70;

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The Determinants of the Block Band Matrices Based on the n-dimensional Fourier Equation, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2015, 14(3), 5-15;

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The n-dimensional Fourier equation with the Robin's boundary condition using the Finite Difference Method, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2014, 13(3), 13-20

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The determinants of the block band matrices based on the n-dimensional Fourier equation. Part 1, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2013, 12(3), 5-13;

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The determinants of the block band matrices based on the n-dimensional Fourier equation. Part 2, Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2013, 12(3), 15-20;

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The Finite Difference Method in the 2D Fourier equation with Robin's boundary condition , Journal of Applied Mathematics and Computational Mechanics, 2013, 12(4), 5-11;

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The determinants of the three-band block matrices, Scientific Research of the Institute of Mathematics and Computer Science, 2012, 3(11), 5-8

Biernat G., Lara-Dziembek S., Pawlak E., The determinants of the block matrices in the 3D Fourier equation, Scientific Research of the Institute of Mathematics and Computer Science, 2012, 4(11), 5-10

G. Biernat, A. Ciekot: The polynomial tensor interpolation. Arithmetical case, Scientific Research of the Institute of Mathematics and Computer Science, Czestochowa University of Technology 2009, 2(8), 7-11

G. Biernat, A. Ciekot: The polynomial tensor interpolation, Scientific Research of the Institute of Mathematics and Computer Science, Czestochowa University of Technology 2008, 1(7), 5-9

G. Biernat: The jacobians of lower degrees, Scientific Research of the Institute of Mathematics and Computer Science, Czestochowa University of Technology 2003, 1(2), 19-24
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.